Pomocne informacje dla naszych pacjentów

Wizyta w gabinecie


Pierwsza wizyta – wstęp do zdrowego odżywiania.

Na spotkanie należy zagospodarować około 60 minut. Dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowy, ocenia sposób odżywiania na podstawie wypełnionego wcześniej dzienniczka oraz wskazuje i analizuje błędy żywieniowe.

Standardowo w gabinecie wykonuje się :
  • analizę składu ciała
  • pomiary antropometryczne
  • pomiar tętniczy krwi

Istnieje możliwość wykonania badań dodatkowych, np. badanie nietolerancji pokarmowych.

Po określeniu tempa utraty kilogramów dietetyk ustala indywidualny plan działania. Pacjent otrzymuje zalecenia i wskazówki żywieniowe w celu przygotowania do diety. Indywidualny Plan Żywieniowy zostanie wysłany pocztą elektroniczną w formacie PDF w ciągu 7 dni od wizyty/zaksięgowania wpłaty.

Druga wizyta – monitorowanie postępów Pacjenta.

Wizyty kontrolne są już krótsze i trwają zwykle 30 minut. Na spotkaniu dietetyk przekazuje dodatkową wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz dokonujea kontrolnego pomiaru składu masy ciała metodą BIA, pomiarów antropometrycznych i pomiaru ciśnienia tętniczego. Ponadto omawia z Pacjentem wszelkie kłopoty, jakie się pojawiły podczas stosowania diety i motywuje do dalszej pracy.

Ostatnie wpisy na blogu

  • Czekoladki z masłem orzechowym

Czekoladki z masłem orzechowym

  • 6 listopad, 2017

Czekoladki Reese’s posłużyły jako inspiracja do stworzenia kolejnego przepisu. Połączenie czekolady i masła orzechowego […]

Opinie Pacjentów

Pani Martyna pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z planu żywieniowego Pani Martyny i cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.
Renata, Znanylekarz.pl
Trenuję zapasy od kilku lat, ale dopiero po wizycie u Specjalistki i ustawieniu indywidualnego planu żywieniowego, zacząłem osiągać niesamowite rezultaty w tym sporcie. Czuję w sobie dużo energii.
Kordian, Rankinglekarzy.pl
Przyczyna mozolnie traconych kilogramów została od razu trafnie zdiagnozowana przez Panią Martynę. Schudłam 12 kilogramów i w końcu mój wygląd można nazwać zdrowym.
Patrycja, Rankinglekarzy.pl
Pani Martyna to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałem, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałem dobrą motywację.
K. Nowatkiewicz, Znanylekarz.pl
Najlepsza Pani Dietetyk w Warszawie. Schudłam już 8 kg, a nigdy nie jadłam tak pysznych i prostych potraw. Najbardziej pozytywna rewolucja w moim życiu w ciągu ostatnich lat.
Julia N., Facebook.com
Polecam! 100% satysfakcji! Zredukowałem kilkanaście kilogramów tłuszczu i na tym nie koniec.
Grzegorz B, Znanylekarz.pl
Jak dla mnie w pełni profesjonalnie. Bardzo celne uwagi i porady. Polecam.
Przemek K., Znanylekarz.pl