Usługi w zakresie poradnictwa dietetycznego

Diety roślinne


Wegetarianizm jest coraz częściej wybierany jako alternatywa dla tradycyjnego modelu odżywiania. Poza aspektami zdrowotnymi, część społeczeństwa wybierająca ten rodzaj diety, kieruje się głównie względami estetycznymi, etycznymi i ekologicznymi.


Rosnąca popularność wegetarianizmu wynika przede wszystkim z korzyści zdrowotnych jakie ze sobą niesie. Plusy takiej diety zostają dostrzegane przez coraz więcej ludzi we współczesnych społeczeństwach. Przyczynia się ku temu intensywny rozwój nauka o żywieniu dostarczających argumenty o pozytywnym wpływie diet wegetariańskich na zdrowie człowieka. Trzeba jednak pamiętać, że wyłączenie z jadłospisu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego wiąże się ze stosowaniem dodatkowych zaleceń dietetycznych, które mają pomóc w uwzględnieniu wszystkich potrzeb żywieniowych organizmu.

Dietetyczka Martyna Smolińska, specjalizuje się w dietach roślinnych i pomaga zbilansować dietę :

  • wegetarianom i weganom
  • sportowcom wegetarianom i weganom
  • osobom, chcącym przejść na ww. diety

Ostatnie wpisy na blogu

  • Czekoladki z masłem orzechowym

Czekoladki z masłem orzechowym

  • 6 listopad, 2017

Czekoladki Reese’s posłużyły jako inspiracja do stworzenia kolejnego przepisu. Połączenie czekolady i masła orzechowego […]

Opinie Pacjentów

Pani Martyna pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z planu żywieniowego Pani Martyny i cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.
Renata, Znanylekarz.pl
Trenuję zapasy od kilku lat, ale dopiero po wizycie u Specjalistki i ustawieniu indywidualnego planu żywieniowego, zacząłem osiągać niesamowite rezultaty w tym sporcie. Czuję w sobie dużo energii.
Kordian, Rankinglekarzy.pl
Przyczyna mozolnie traconych kilogramów została od razu trafnie zdiagnozowana przez Panią Martynę. Schudłam 12 kilogramów i w końcu mój wygląd można nazwać zdrowym.
Patrycja, Rankinglekarzy.pl
Pani Martyna to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałem, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałem dobrą motywację.
K. Nowatkiewicz, Znanylekarz.pl
Najlepsza Pani Dietetyk w Warszawie. Schudłam już 8 kg, a nigdy nie jadłam tak pysznych i prostych potraw. Najbardziej pozytywna rewolucja w moim życiu w ciągu ostatnich lat.
Julia N., Facebook.com
Polecam! 100% satysfakcji! Zredukowałem kilkanaście kilogramów tłuszczu i na tym nie koniec.
Grzegorz B, Znanylekarz.pl
Jak dla mnie w pełni profesjonalnie. Bardzo celne uwagi i porady. Polecam.
Przemek K., Znanylekarz.pl