Usługi w zakresie poradnictwa dietetycznego i leczenia żywieniowego

Diety roślinne


Wegetarianizm jest coraz częściej wybierany jako alternatywa dla tradycyjnego modelu odżywiania. Poza aspektami zdrowotnymi, część społeczeństwa wybierająca ten rodzaj diety, kieruje się głównie względami estetycznymi, etycznymi i ekologicznymi.


Rosnąca popularność wegetarianizmu wynika przede wszystkim z korzyści zdrowotnych jakie ze sobą niesie. Plusy takiej diety zostają dostrzegane przez coraz więcej ludzi we współczesnych społeczeństwach. Przyczynia się ku temu intensywny rozwój nauka o żywieniu dostarczających argumenty o pozytywnym wpływie diet wegetariańskich na zdrowie człowieka. Trzeba jednak pamiętać, że wyłączenie z jadłospisu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego wiąże się ze stosowaniem dodatkowych zaleceń dietetycznych, które mają pomóc w uwzględnieniu wszystkich potrzeb żywieniowych organizmu.

Dietetyczka Martyna Smolińska, specjalizuje się w dietach roślinnych i pomaga zbilansować dietę :

  • wegetarianom i weganom
  • sportowcom wegetarianom i weganom
  • osobom, chcącym przejść na ww. diety

Ostatnie wpisy na blogu

  • Czekoladki z masłem orzechowym

Czekoladki z masłem orzechowym

  • 6 listopad, 2017

Czekoladki Reese’s posłużyły jako inspiracja do stworzenia kolejnego przepisu. Połączenie czekolady i masła orzechowego […]

Opinie Pacjentów

Pani Martyna pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z planu żywieniowego Pani Martyny i cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.
Renata, Znanylekarz.pl
Trenuję zapasy od kilku lat, ale dopiero po wizycie u Specjalistki i ustawieniu indywidualnego planu żywieniowego, zacząłem osiągać niesamowite rezultaty w tym sporcie. Czuję w sobie dużo energii.
Kordian, Rankinglekarzy.pl
Przyczyna mozolnie traconych kilogramów została od razu trafnie zdiagnozowana przez Panią Martynę. Schudłam 12 kilogramów i w końcu mój wygląd można nazwać zdrowym.
Patrycja, Rankinglekarzy.pl
Pani Martyna to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałem, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałem dobrą motywację.
K. Nowatkiewicz, Znanylekarz.pl
Najlepsza Pani Dietetyk w Warszawie. Schudłam już 8 kg, a nigdy nie jadłam tak pysznych i prostych potraw. Najbardziej pozytywna rewolucja w moim życiu w ciągu ostatnich lat.
Julia N., Facebook.com
Polecam! 100% satysfakcji! Zredukowałem kilkanaście kilogramów tłuszczu i na tym nie koniec.
Grzegorz B, Znanylekarz.pl
Jak dla mnie w pełni profesjonalnie. Bardzo celne uwagi i porady. Polecam.
Przemek K., Znanylekarz.pl