Usługi w zakresie poradnictwa dietetycznego

Zakupy z dietetykiem


Zakupy z dietetykiem to 90-minutowa edukacja przeprowadzona w gabinecie dietetycznym lub wybranym super- lub hipermarkecie. Pacjent nie ma obowiązku zakupu danych produktów spożywczych. Spotkanie może być wyłącznie szkoleniowe.

W dobie szybko rozwijającego się przemysłu spożywczego, natłoku reklam i wszechobecnych dodatków do żywności, ciężko dokonać właściwych wyborów żywieniowych nie wpadając w pułapki dietetyczne zastawiane przez nieuczciwych producentów.

W trakcie zakupów/konsultacji specjalista uczy m.in.:
  • bycia świadomym konsumentem,
  • odczytywania i interpretowania informacji zawartych na etykietach żywności,
  • wybierania pełnowartościowych produktów o wysokiej wartości odżywczej,
  • robienia listy zakupów i planowania jadłospisów.

Ostatnie wpisy na blogu

  • Czekoladki z masłem orzechowym

Czekoladki z masłem orzechowym

  • 6 listopad, 2017

Czekoladki Reese’s posłużyły jako inspiracja do stworzenia kolejnego przepisu. Połączenie czekolady i masła orzechowego […]

Opinie Pacjentów

Pani Martyna pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z planu żywieniowego Pani Martyny i cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.
Renata, Znanylekarz.pl
Trenuję zapasy od kilku lat, ale dopiero po wizycie u Specjalistki i ustawieniu indywidualnego planu żywieniowego, zacząłem osiągać niesamowite rezultaty w tym sporcie. Czuję w sobie dużo energii.
Kordian, Rankinglekarzy.pl
Przyczyna mozolnie traconych kilogramów została od razu trafnie zdiagnozowana przez Panią Martynę. Schudłam 12 kilogramów i w końcu mój wygląd można nazwać zdrowym.
Patrycja, Rankinglekarzy.pl
Pani Martyna to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałem, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałem dobrą motywację.
K. Nowatkiewicz, Znanylekarz.pl
Najlepsza Pani Dietetyk w Warszawie. Schudłam już 8 kg, a nigdy nie jadłam tak pysznych i prostych potraw. Najbardziej pozytywna rewolucja w moim życiu w ciągu ostatnich lat.
Julia N., Facebook.com
Polecam! 100% satysfakcji! Zredukowałem kilkanaście kilogramów tłuszczu i na tym nie koniec.
Grzegorz B, Znanylekarz.pl
Jak dla mnie w pełni profesjonalnie. Bardzo celne uwagi i porady. Polecam.
Przemek K., Znanylekarz.pl