Usługi w zakresie poradnictwa dietetycznego

Doraźna opieka


W poradni dietetycznej DIET24 Pacjenci objęci są kompleksową opieką dietetyka. Stały kontakt ze specjalistą, regularne wizyty w gabinecie, wykonywane badania i indywidualnie dobrana dieta pomagają wprowadzić zdrowe zasady żywienia i utrwalić efekty diety.

Pomoc skierowana jest do osób dorosłych borykających się z :

  • niedowagą
  • nadwagą i otyłością
  • chorobami dietozależnymi

Profesjonalne porady żywieniowe dotyczą również :

  • osób uprawiających sport
  • wegetarian i wegan
  • osób chcących poznać zasady zdrowego odżywiania

Głównym zadaniem dietetyka jest promocja zdrowego odżywiania i stylu życia mające na celu zmianę negatywnych nawyków żywieniowych, które powtarzane latami stają się źródłem problemów, dolegliwości i złego samopoczucia wielu ludzi.


Ostatnie wpisy na blogu

  • Czekoladki z masłem orzechowym

Czekoladki z masłem orzechowym

  • 6 listopad, 2017

Czekoladki Reese’s posłużyły jako inspiracja do stworzenia kolejnego przepisu. Połączenie czekolady i masła orzechowego […]

Opinie Pacjentów

Pani Martyna pomogła mi schudnąć przy chorobie Hashimoto. Ponadto zostałam w końcu poinformowana, jakie badania zrobić w celu wykrycia innych przyczyn wahań mojej masy ciała. Jestem bardzo zadowolona z planu żywieniowego Pani Martyny i cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce.
Renata, Znanylekarz.pl
Trenuję zapasy od kilku lat, ale dopiero po wizycie u Specjalistki i ustawieniu indywidualnego planu żywieniowego, zacząłem osiągać niesamowite rezultaty w tym sporcie. Czuję w sobie dużo energii.
Kordian, Rankinglekarzy.pl
Przyczyna mozolnie traconych kilogramów została od razu trafnie zdiagnozowana przez Panią Martynę. Schudłam 12 kilogramów i w końcu mój wygląd można nazwać zdrowym.
Patrycja, Rankinglekarzy.pl
Pani Martyna to chyba najlepszy dietetyk jakiego do tej pory spotkałem, a było ich kilku. Fachowe podejście, a przede wszystkim wnikliwa analiza tego co jest a co być może, sprawiły że miałem dobrą motywację.
K. Nowatkiewicz, Znanylekarz.pl
Najlepsza Pani Dietetyk w Warszawie. Schudłam już 8 kg, a nigdy nie jadłam tak pysznych i prostych potraw. Najbardziej pozytywna rewolucja w moim życiu w ciągu ostatnich lat.
Julia N., Facebook.com
Polecam! 100% satysfakcji! Zredukowałem kilkanaście kilogramów tłuszczu i na tym nie koniec.
Grzegorz B, Znanylekarz.pl
Jak dla mnie w pełni profesjonalnie. Bardzo celne uwagi i porady. Polecam.
Przemek K., Znanylekarz.pl